Stellan Skarsgård

John Stellan Skarsgård

8,1
57 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stellan Skarsgård

lubie go tym bardziej. nawet troche dziwie sie sobie, ale facet mi sie podoba. cos ma w sobie.

http://www.youtube.com/watch?v=Xu-b3u5jDiU

użytkownik usunięty
feva

dlaczego? wystarczy go zobaczyć jak był młodszy, bardzo charyzmatyczna uroda, dużo bardziej charakterystyczny i charyzmatyczny niż Alex, który jest po prostu piękny :)

alex? wtf :)

użytkownik usunięty
feva

hehe spodziewałam się takiej reakcji, ;) skojarzenie a propo wychwalania urody syna, którą po kimś odziedziczył ;)

nie zglebialam zyciorysu stellana, ale teraz wszystko jasne. planuje obejrzec melancholię w najblizszym czasie, wiec wtedy przekonam sie, czy jest tak jak piszesz ;)
zdziwilo mnie imie alex, bo tak sie składa, że to moje ulubione imię męskie.

użytkownik usunięty
feva

życiorysu też nie zgłębiałam, interesuje mnie jako aktor a jako taki jest swietnym europejskim aktorem, zupełnie inny poziom sobą reprezentuje. Ja bardziej o jego urodzie w odpowiedzi na to że "sama się sobie dziwisz" :)

tak, tak, rozumiem ;) a ogladałas cos z nim w jego latach młodzieńczych, co moglabys polecic? bo w moim przypadku, najwczesniejszy film z jego udzialem to 'buntownik z wyboru.

mnie osobiscie poruszyla jego postac w 'dogville. no i jak zobaczylam go w teledysku lubianej przeze mnie lykke li to dlugo nie musialam czekac, 'milosc sama przyszla ;)

użytkownik usunięty
feva

u Skarsgardów z tą miłością to chyba rodzinne hehe ;) najwcześniejszy to "Nieznośna lekkość bytu" w którym zresztą widać duże podobieństwo do Aleksandra :) Przymierzam się od dłuższego czasu do "Przełamując fale" również ze względu na wielką miłość do von Triera, ale szczerze boję się tego filmu :) Clip jest świetny, Stellan hipontyzujący a Lykke jak zwykle magiczna :)

czytalam 'nieznosna lekkość bytu, calkiem spoko, wiec z checia obejrze film. dzieki.
von trier jest nieobliczalny, nigdy nie wiadomo czym jego film sie okaze:) dane mi bylo obejrzec 'antychrysta, wiec od tamej pory rowniez z pewnego rodzaju bojaźnią podchodzę do jego filmów.
'przelamujac fale tez mam w planach.

dzieki za rozmowę. pozdrawiam Cię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones