Stellan Skarsgård

John Stellan Skarsgård

8,1
57 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stellan Skarsgård

W klątwie czarnej perły jack mowi że will terner wygląda identycznie jak jego ojciec. Ja tam miedzy tym aktorem a orlando bloomem podobieństwa prawie nie widze i wątpie czy charakteryzacja mocno pomoże.

użytkownik usunięty
JaszczurXP

Cóż, charakteryzacja raczej nie pomogła........

Przecież nie o to chodzi. Świetnie zagrał, co miał zagrać. Za to go lubię i podziwiam, że potrafi odnaleźć się z każdym repertuarze: i skrajnie komercyjnym i wybitnie ambitnym (np. u von Triera).

Lady_Snape

No tak, ale nie w tym rzecz. Ja też bardzo bardzo bardzo:) lubię Stellana, ale po tym tekście z CP, że Will to "wypisz wymaluj Bill Rzemyk" trochę się zawiodłam, że nie wzięli kogoś PODOBNEGO, bo oczywiście do GRY nie można się przyczepić. A więc pretensje nie do aktora, ale do producentów.

msgamgee

Sry, że odświeżam temat, ale teraz pytanie. Znacie kogoś kto będzie mniej więcej chociaż podobny do Orlanda Blooma?
Stellan spisał się świetnie, bo takim jest aktorem i to mi wystarczy :D

Master

Poza tym czas spędzony na Latającym Holendrze robi swoje :)

JaszczurXP

a kto według was powinien zagrac ojca Willa Turnera, proszę pokażcie mi jakiegoś aktora który jest podobny do Blooma.

Anda00

Rysiu z klanu jest dosyć podobny. I wiekowo by sie też zgadzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones