Stellan Skarsgård

John Stellan Skarsgård

8,1
57 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stellan Skarsgård

mieć 6 dzieci i po 32 latach się rozwieść trzeba mieć nieźle nasrane w móżdżku oO.

użytkownik usunięty
Lena_

nie żebym się wtrącał, ale to raczej jego prywatna sprawa oO

Lena_

Przekroczyło to twoje horyzonty czy jak? Jak ktoś wyżej wspomniał to raczej jego prywatna sprawa.

Lena_

I tak chyba pobił jakiś rekord w Szwecji. Co do lat małżeństwa i ilości dzieci...

Lena_

ty masz nasrane w móżdżku to jego prywatna sprawa, nie obchodzi mnie to liczy się tylko że jest świetnym aktorem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mateo_SF

zgadzam się z przedmówcami aktora oceniamy po tym jak gra jego życie prywatne to jego sprawa a poza tym gościu jest zarąbistym aktorem

tomg07

zgadzam się z Anda00, tomg07 i Mateo_SF

Lena_

Aktora oceniajmy, jako aktora, człowieka, jako człowieka...

PS. Oczywiście, trzeba poprawnie zinterpretować moje, powyższe słowa :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Lena_

"przekroczyło horyzonty"... ech!
Leno, małżeństwo jest niemodne i nie na czasie;). Nie dziw sie, że dostałaś taki wysyp obelg :)
A co do Skarsgarda... Kryzys wieku średniego, i tyle. Zawsze mogło być gorzej. Mógł mieć 5 żon jedna po drugiej. Albo żyć na kocią łapę z kilkoma różnymi kobietami. Albo kilkoma mężczyznami ;) Nie jest tak źle ;)

hahha właśnie :P choć jako człowiek to trochę dziwnie się zachował... ale jak już napisano "Kryzys wieku średniego" faceci jakoś często tak mają :( młodych "dup" im się zachciewa...

Lena_

A z kim on ma to najmłodsze dziecko, które urodziło się w tym roku? Chyba nie z tą ex-żoną :)

Lena_

a jakie dzieci mieli. Pozazdrościć genów. 6 synów = 6 bogów.

agyness

Eija to córka :D

użytkownik usunięty
Lena_

Nawet nie odróżniasz móżdżku od mózgu...

Lena_

trzeba mieć. zgadzam się z tobą :) a swoją drogą, że też mu się jeszcze chce w tym wieku od nowa w pieluchy bawić.

_j_w_

Nie chcę nikogo obrazić ale nasrane to macie Ty i założycielka tematu. Co Was obchodzi jego prywatne życie, chcielibyście żeby Wasze było komentowane na publicznym forum? To forum filmowe więc powinniście komentować jego aktorstwo. Ale tutaj nie ma się do czego przyczepić, prawda? A skoro już chcecie się czepiać prywatności to weźcie pod uwagę, że przez ponad 30 lat nie były łączone z nim żadne skandale i rozstanie też odbyło się w kulturalnej atmosferze więc może nie ma aż tak nasrane jak próbujecie udowodnić.

malutka_10

jakbyś nie zauważył on jest OSOBĄ PUBLICZNĄ, a takie nie mają de facto życia prywatnego... wszystko wychodzi do mediów :/
oczywiście, że są gorsi faceci, ale to nie znaczy, że trzeba go wybielać :P

pixi222

Po pierwsze to nie ZAUWAŻYŁA. A po drugie, nie wybielam go tylko uważam, że skoro jest aktorem to sprzedaje nam swój talent a nie prywatność więc nie powinniśmy się interesować ile ma czy jeszcze będzie miał żon i dlaczego. A w życiu zdarza się, że po prostu ludzi już nic nie łączy i się rozstają żeby się nie męczyć. A nawet jeśli po prostu pobiegł za młodszą laską to nam nic do tego a już na pewno nie mamy prawa oceniać czyjegoś zachowania tylko na podstawie plotkarskiego artykułu.

malutka_10

możesz zawsze poczytać więcej artykułów :p ale nie masz prawa zabraniać komuś oceny OSOBY, nie aktora za zachowanie, które wydają się innym głupie... sorry, facet jest znany i będzie oceniany za wszystko, ale inteligentne osoby nie będą przekładać jego zachowań na grę :D

pixi222

No i właśnie o to chodzi, ludzie się interesują i oceniają jego życie bo jest sławny. Takie historie zdarzają się nagminnie ale nikt się nie zainteresuje jeśli taki numer wykręci Pan Tadziu z naprzeciwka bo przecież nie jest sławnym aktorem. Ja tam zamierzam oceniać Skarsgarda tylko za grę, ale masz rację, nie mam prawa zabraniać komuś oceny jego jako człowieka. Bo na pewno po przeczytaniu mnóóóóóóóóóostwa artykułów znają jego i całą sytuację bardzo dobrze :) I mogę tylko mieć nadzieję, że masz rację i ludzie nie będą oceniać aktorstwa przez pryzmat życia prywatnego.

Lena_

Och Lena, nic tylko Ci się oświadczyć... nie ma to jak sugestia szczęśliwego i stabilnego małżeństwa :)

Lena_

matko... to nie Pudelek, tu się ocenia wkład w sztukę filmową, a ten w przypadku Stellana jest nienaganny. poza tym dzieci i tak odchowane, wielkiej krzywdy im nie zrobił rozwodząc się z ich matką.

aanka0122

ale moze zrobil krzywde ich matce latajac w dziewucha w wieku swoich dzieci?

Lena_

Ha. Kryzys wieku średniego, ot co. Mel Gibson poszedł w jego ślady....

Lena_

wiesz nie wszyscy muszą mieć taką sielankę jaką ty masz w swoim małżeństwie

Lena_

to dlatego ze w szwecji dostaja duuuze zapomogi jak sie narobi sporo bachorow!!!

Lena_

Dobry temat. Założyciel (ka?) otworzyła go 2 lata temu, od tamtego czasu się nie loguje, ale ludzie i tak się wpisują, by się obrażać nawzajem.

_Garret_Reza_

Na tym polega życie czyż nie ?

tomucho77

Na obrażaniu? Nie.

_Garret_Reza_

Nie na tym że założycielka tu nie wchodzi a temat dalej kwitnie.

Lena_

Nie przejmuj się. ;))

Queen_J

Tymi tekstami, oczywiście.

Lena_

I tak należy mu się szacunek za ilość spłodzonych dzieci .
może się rozwiódł, bo poprzednia żona nie była już płodna, a on nadal chce się reprodukować.
A poza tym bez dwóch zdań to świetny aktor

Lena_

nie znasz to nie osadzaj, znam jego syna osobiscie i teraz ma nowa kobiete i zyje mu sie lepiej, takie zycie

Lena_

nie wiem czy ktoś zauważył, ale z pierwszą żoną ma 5 dzieci, z drugą 1. mi tam może się rozwodzić ile mu się chce

apukm

Porządny facet i dobry aktor. Co do rozwodu to dzieci odchował z żoną był i tak bardzo długo miłość się może wypaliła on się na tamten świat jeszcze nie wybiera oby żył jak najdłużej czemu miał się męczyć!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones