David Dastmalchian

David Haas Dastmalchian

7,3
13 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Dastmalchian

Propsy za rolę w Prisoners, idealny do grania psychopatów!

Wrekonize

Dokładnie, znam go tylko z takich ról vide Dark Knight

Wrekonize

teraz pewnie zacznie grać takie role....

joannacwi

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy jest wszechstronnym aktorem, ponieważ nie widziałem, wielu filmów z jego udziałem. Póki co odnajduje się w tym konkretnym profilu postaci i wychodzi mu to doskonale.Ale z chęcią zobaczyłbym go w czymś, co stanowiłoby większe wyzwanie.

Wrekonize

podbijam, ta twarz jest przerażająca!

użytkownik usunięty
Wrekonize

I to jest mylne stwierdzenie a Hollywood wie co was kreci .
Psychopata nie musi być Quasimodo wręcz przeciwnie.
Psychopata to nieprawidłowa dyssocialna osobowość a kolega David Dastmalchian ma może lekki FAZ albo kamera go po prostu nie lubi ;)

Wrekonize

Uważam identycznie. Wygląda też dla mnie jak urodzony zamachowiec z wypranym przez przez religię mózgiem. A o fryzurze nie wspomnę. Dziś widziałam "Horsemen'a" i miał identyczną. Facet totalnie nieatrakcyjny a wręcz kosmicznie odpychający. Jeden z najbrzydszych, jakich widziałam...

AlexabezKeksa

On jest Irańczykiem z pochodzenia, po ojcu.. Może dlatego wygląda Ci na religijnego fanatyka. Ale to fakt, on ma przerażającą twarz.

Wrekonize

ostatnio widziałam go w Labiryncie...przerażajaca fizjonomia...wymoczkowaty,ptasiowaty schizol-degenerat...ma w sobie coś obleśnego,drapieżnego,autystycznego,asexualnego i całkowicie obcego...wolałabym juz spotkac wilkołaka w lesnej głuszy,niż tego na zaludnionej ulicy w srodku dnia

Wrekonize

Ostatnio widziałem go w serialu Almost Human, oczywiście grał psychopatycznego mordercę, od razu poznałem że grał też w Labiryncie, tej twarzy nie da się zapomnieć, pasuje do takich ról :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones