PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726013}

Człowiek, który zabił Don Kichota

The Man Who Killed Don Quixote
6,2 10 702
oceny
6,2 10 1 10702
4,9 28
ocen krytyków
Człowiek, który zabił Don Kichota
powrót do forum filmu Człowiek, który zabił Don Kichota

Tak pomyślałem w połowie filmu... Chciałem wyjść z żoną z kina... Ale nie! To niemożliwe, to nie może być aż tak słabe!
Zostaliśmy. I to był błąd.
Mógłbym długo i kwieciście zgniatać ten "obraz" , ale skupię się na kilku zaledwie elementach które mnie zdruzgotały:
1. Bełkot aktora odgrywającego główną rolę: niczym z romantycznej komedii klasy D, gdzie jaką się, gubi, zaprzecza, potwierdza, zapomina się i wreszcie budzi w ciągu... Jednego zdania...z powodu stresu powstałego w wyniku obecności pieknej kobiety. Żenada.
2. Oglądam, oglądam, zastanawiam się o co chodzi... I olśnienie! " Co jest grane Davis!?"
Aha!!?! Więc o to chodzi! Kolejne " rozprawienie" się demonami świata Hollywood! No to jesteśmy w domu... Nie rusza mnie ten temat, więc dla mnie żenada...
3. Nie jestem kinomaniakiem. Lubię dobre kino. I tyle. Coś niecoś oglądałem, sporo jeszcze nie obejrzałem... Ale jeśli trafiam na kolesia który gra w tym chlamie, potem wchodzę na Filmweb i czytam że grał też w "Co jest grane Davis" to nie mam wątpliwości... To spisek! (Joke).
I ta rola w "gwiezdnych wojnach" ... Jak w polskim filmie: chce się wyjść z kina!
Podsumowanie:
Scenariusz jak scenariusz: to opowieść o czymś co mnie nie dotyczy, nie interesuje, nie intryguje.
Hollywood to bagno, showbiznes to syf. Każdy inteligentny człowiek to wie. Ktoś chce o tym opowiedzieć, ale kogo oprócz ludzi z establishmentu to obchodzi?
W porządku: jeden lubi rybki, ktoś inny akwarium.
Ja tego nie kupuję. To mnie wręcz uraziło. Żałuję pieniędzy i czasu jaki poświęciłem na ten film.
Szczerze odradzam.
Darz bór.

podlesny21

Z 15 lat temu w TV był film jak T.Gilliam robi film o Don Kiszocie i pokazali jaką kiszką to się zakończyło. Na początki och i ach jaki to reżyser; potem jeden współpracownik odszedł i tak po kolei, przyjechali nawet Japończycy (inwestorzy) chcąc zobaczyć jak pomnażane są ich pieniążki, a tu znowu kicha - nie ma co pokazać. W końcu reżyser musiał odkupić zmarnowany materiał filmowy. Teraz coś za psie pieniądze dokręcił, zrobił kolarz, bez ładu, bez składu, jakby ćpun miał wizję, lekko trzeźwiał i na kacu coś filmował. I czym tu się zachwycać? W skali od 0 do 10 daję -5 (minus pięć).

ocenił(a) film na 2
e_rostowski

To i tak łaskawie...

ocenił(a) film na 3
podlesny21

Zgadzam sie całkowicie, po 20 minutach nie moglem uwierzyc ze jeszcze 2h filmu przedemna, wynudziłem sie strasznie gosc przedemna spał(chrapał) mimo ze była 11 w sobote... Film beznadziejny, nie wiem czemu oni to komedia nazwali dla mnie to był dramat.

ocenił(a) film na 2
Adascfc

Pełna zgoda...W kinie na "naszym seansie" naliczyłem 5 osób... Westchnieniami i szeptami zdradzali podobne do nas nastroje...
Minęła prawie doba od tego " artystycznego uniesienia" a ja jeszcze nie mogę dojść do siebie... Smutne to.

ocenił(a) film na 10
podlesny21

Widocznie nie dla Ciebie takie kino proponuje jakieś filmy z serii ,,Lego" napewno Twój mózg sobie z nimi poradzi

ocenił(a) film na 2
twokill

LEGO to ci chyba jeszcze z tornistra wypada mój miły trollu.
Nie odpowiada ci moja opinia, to wyraź indywidualnie swoją, a nie komentuj mojej, bo ci takiego prawa nie dałem.
Chcesz, to piej treny nad tym filmem, nie chcesz się ze mną zgodzić to przedstaw kontrargumenty, a nie obrażaj na forum.
Reasumując: bez odbioru.

Adascfc

To był koszmar, koszmar jakich nie ma, scena za sceną beznadziejna, nie do zniesienia, a kilka z nich zupełnie nie do przyjęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones